Hakkımızda

Haberazzi.com Hakkında

Haberazzi.com Türkiye’nin ilk internet haber sitelerinde biridir. Haberazzi.com alan adı 2002 yılında kaydedilmiş ve hemen yayın hayatına başlamıştır.

Haberazzi.com bir süre yayın yaptıktan sonra hukuki sebeplerden dolayı yayın hayatına ara vermiştir. 31 Aralık 2015 tarihinde yeniden yayına başlayan Haberazzi.com kısa süre içerisinde ziyaretçilerin beğenisini kazanmıştır.

Haberazzi.com “Haber olarak gördüğümüz her şey” sloganıyla yayın hayatına devam etmekte olup en eğlenceli içeriklerin yer aldığı bir platform haline gelmiştir.

Haberazzi.com’u ziyaretçi olarak takip edebileceğiniz gibi Haberazzi.com’un içerik üreticisi de olabilirsiniz. Ziyaretçi olarak veya içerik üreticisi olarak Haberazzi.com’da yer alan içerikleri sosyal medya platformlarında paylaşabilirsiniz.

Haberazzi.com Çerez Uyarısı

Haberazzi.com’u sadece ziyaret eden bir internet kullanıcısı bile olsanız siteyi daha etkin ve yararlı kullanabilmeniz için bazı bilgileriniz alınıp saklanmakta ve işlenmektedir. Bu bilgilerin bazıları zorunlu (IP adresi, Mail adresi) olmakla birlikte bazıları ise sizin isteğinize göre verdiğiniz bilgilerdir. Bu bilgiler, siz üyeliğiniz silseniz bile üye olduğunuz dönemlerde site içerisinde yaptığınız işlemlerden dolayı saklanmaktadır.

Haberazzi.com’a kaydettiğiniz mail adresi sadece sizle iletişime geçmek ve üyeliğinizi doğrulamak için kullanılır. Haberazzi.com üzerine bir organizasyon, yarışma vb. düzenlendiğinde ödül sahibine ulaşmak için bu mail adresi kullanılacağından mail adresinizi vermeniz önemlidir. Mail adresiniz başkalarıyla ancak bu şekilde paylaşılmaktadır. Mail adresinizin gizliliği Haberazzi.com için önemlidir.