Dünyanın En Psikopat Sevgilileri

Kıskançlıktan mıdır veya gerçekten ruh hastalığından mıdır bilemiyoruz ama bazıları gerçekten de sevgili seçerken şanssız olabiliyor. İşte o şanssızlardan bazıları.

* eski erkek arkadaşını unutamayan floridalı bir kadın elinde demir sopa ve jiletlerle eski sevgilisinin düğününü bastı. damadın annesi gail hosey, oğlunun ruh hastası eski sevgilisini, düğüne sokmayınca lisa elindeki demir sopa ile kadına saldırdı. kısa süre sonra kavga çığrından çıktı ve lisa, gail’ın kolunu jilet ile kesti. hastaneye götürülen talihsiz anneye 16 dikiş atılırken, lisa ise hırsızlık, tehlikeli silah taşıma ve saldırıdan tutuklandı. 

* haftalık maaşını alkole harcayan kocasına rus kadın sinirini kocasının cinsel organına elektrikli matkapla saldırarak çıkardı.25 yaşındaki inşaat işçisi andrei karaj eve sarhoş dönüp yatağına bayılınca, para delisi karısı kocasının ceplerinde haftalık maaşını arayıp bulamadı. eline aldığı matkapla kocasının cinsel organını delmeye başlayan kadın karşısında adam, zar zor bir şekilde hastaneyi arayıp kendinden geçti. doktorlar ‘matkap deriyi delip cinsel organına iki santimetre girmiş. kendisini acil ameliyata aldık. şanslıydı ki organını kurtarabildik’ şeklinde açıklama yaptılar. 

* romalı aurica marinescu’nun karısı kocasının kendisini aldattığı düşüncesiyle kendisini o kadar çok huzursuz etti ki, elleriyle kocasının cinsel organını kopardı.doktorlar kopan erbezleri torbasını 10 saatlik zor bir ameliyat ile diktiler. 50 yaşındaki adam karısından şikayetçi olmadı ve karısını hala sevdiğini ve karısının ‘tutkulu’ olduğunu söyledi! 

* wayne robinson sevgilisiyle tutkulu bir cinsel ilişkiden uyandıktan sonra sevgilisinin adamın koluna bıçakla ‘dominique’ yazdığını gördü. 24 yaşındaki adam dominique fisher ile ingiltere’de bir barda tanışmıştı ve anında haftasonunu beraber geçirmeye karar vermişlerdi.robinson hiç acı hissetmediğini, sabah uyandığında kendisini kanlar içinde bulduğunu açıkladı. fisher hapishanede yatmaktan kurtuldu ve iki yıllığına kamu hizmeti cezasına çarptırıldı. 

* çinli jiang ming karısına internet bağımlılığını azaltacağına ve yeni doğmuş oğluyla daha çok vakit geçereceğine dair söz verdi. internet bağımlılığı yüzünden evden gizlice kaçıp internet kafelerde takılıp kızlarla internetten konuşan kocasını adamın elini kanatarak cezalandırdı.internetteyken bir anda sağ elimde uyuşukluk hissettim. ekrandaki ok durdu. sağ eliminin fare altlığı üstünde kanlı bir şekilde durduğunu gördüm’ diyerek jiang olayı anlattı. mahkemede böyle bir cezaya ihtiyacı olduğunu söyleyen jiang hakime karısını serbest bırakması için yalvardı ve sözünü tutmadığı için kendisinin suçlu olduğunu söyledi. 

* 23 haziran 1993’te lorena bobbitt evde kocası ile tartıştıktan sonra kocası john’un cinsel organını kesmişti.mahkemede lorena o gece kocası tarafından tecavüze uğradığını ve nişanlıyken de john tarafından tacize ve tecavüze uğradığını açıkladı. mutfaktayken önünde duran bıçağı görünce hafızaları canlandı ve gözünün önünden taciz ve tecavüz sahnelerini geçirerek kocasına saldırdı ve elinde kalan organı bir tarlaya attı. doktorlar mucizevi bir şekilde organını yerini tespit edip dokuz buçuk saatlik bir ameliyattan sonra organı yerine diktiler. 

* iki yıllık erkek arkadaşı tarafından terk edilen rus kadın alik ile evlenme hayali suya düşünce, kelimenin tam anlamıyla bir bombaya dönüştü. kavga anında alik, oğlunun annesinin yanına taşınacağını söyleyince kavga kızıştı.şeytani bir plan sonrası alik’i ‘veda yemeği’ne davet edip büyük bir yemek ve içki sonrası alik’in uykuya dalmasını bekledi. alik’in uyaya kaldığından emin olduktan sonra alik’in cinsel organına birkaç tane fişek bağlayıp hepsini patlattı. alik hastanelik olurken kira 12 yıllık hapis cezasına çarptırıldı.

* avustralyalı kadın kendisini kocasının kendisini aldatığına inandırdıktan sonra kocasının cinsel organını yaktı. rajini narayan’ın kocasını uyurken kocasının kasığına bir çeşit etil alkol döküp yaktığı iddia edildi. kocasının kendisini aldattığına inandığı için kocasını takip ettirip başka bir kadına sarıldığını öğrenince komşulara ‘kocam başka bir kadını seviyor, ona sarılıyor’ dedi.kocası yüzde 85 yanık yüzünden 20 gün içerisinde öldü. ateş yangına ve evin mahvolmasına neden oldu. 44 yaşındaki kadın cinayetten yargılandı ve şu an psikolojik yardım görüyor. 

* katya kharitovonova ve kocası yürüyüş yaparken yolda karşılaştıkları, katya’nın en yakın arkadaşlarından liza dmitriyeva’yı evlerine film izlemeye çağırırdılar.36 yaşındaki katya, yemek yedikten ve bir şeyler içtikten sonra uyuya kaldı. yarım saat sonra uyanıp arkadaşını ve kocasını uygunsuz bir pozisyonda görünce sinirlenen kadın eline aldığı bir lambayı arkadaşının kafasına vurup kadını bayılttı. sarhoş kocasının da cinsel organını ısırıp hasar verdi. katya iki yıl hapis cezasına çarptırıldı. 

*45’inci doğum günü hediyesi olarak mark coghill, kız arkadaşından unutamayacağı bir hediye aldı. 40 yaşındaki sevgilisi tracy davies, adamın dilinin üçte birini ısırdı.yalnız kalpler sayfasında tanışan çift, günü iki şişe vodka içerek kutladı. alkolik olduğu için tedavi gören ve hamile kalamadığı için üzgün davies’i avutmak isteyen sevgilisi, kadını öptüğünde dilinden oldu. doktorlar enfeksiyon ihtimali yüksek diye dili yerine dikemedi. kadın üç yıl hapis cezasına çarptırıldı. 


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları