Rus Kadınları Niçin Daha Güzel?
"Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır" sözü güzel olmayan kadınların bir avuntusu olsa da güzel kadınların bakımsız olsa bile güzel olduğu da ortada duran net bir gerçek. Peki Rus kadınları neden bu kadar güzel?

1. Uluslararası Medikal Estetik Enstitüsü Başhekimi Maya Kirillovna Kondrashova’ya göre, güneşe daha çok maruz kalan batı ülkelerinde yaşlanma belirtileri daha erken başlıyor.

Uluslararası Medikal Estetik Enstitüsü Başhekimi Maya Kirillovna Kondrashova’ya göre, güneşe daha çok maruz kalan batı ülkelerinde yaşlanma belirtileri daha erken başlıyor.

Rusya’da ise kadınların cildi, pürüzsüzlüğünü ve gençliğini daha uzun yıllar koruyabiliyor.

2. Rusların büyük kısmının kökleri Slavlara dayanıyor.

Rusların büyük kısmının kökleri Slavlara dayanıyor.

Araştırmalara göre Slavların derialtı yağının yoğunluklu olduğu daha kalın bir deriye sahip olması kırışlıkların oluşmasında yavaşlama sağlıyor. Ayrıca Slavların yüz hatları belirgin elmacık kemikleri ile simetrik ve dengeli bir görünüm sağlıyor.

3. Rus kadınlarının güzelliğininde önemli bir rol oynayan diğer bir faktör de kendilerine bakmaları.

Rus kadınlarının güzelliğininde önemli bir rol oynayan diğer bir faktör de kendilerine bakmaları.

Dünyaca ünlü Rus model İrina Shayk’ın StyleBistro’ya verdiği röportajda kullandığı şu ifadeler de bu önermeyi doğrular nitelikte: “Rus kadınları vakitlerinin çoğunu güzellik ritüellerine harcar ve kendilerine çok iyi bakar’”

4. Kondrashova da Rus kadınlarının cilt bakımı yapmayı erken yaşta öğrendiğini söyledi. henüz 12-13 yaşlarındayken yüz ve vücut bakımı hakkında fikir sahibi olduklarını söyledi. T

Kondrashova da Rus kadınlarının cilt bakımı yapmayı erken yaşta öğrendiğini söyledi. henüz 12-13 yaşlarındayken yüz ve vücut bakımı hakkında fikir sahibi olduklarını söyledi.  T

5. Rus kadınları henüz 12-13 yaşlarındayken yüz ve vücut bakımı hakkında fikir sahibi oluyorlar.

Rus kadınları henüz 12-13 yaşlarındayken yüz ve vücut bakımı hakkında fikir sahibi oluyorlar.

6. Rusya’da bulunan turistler de Rus kadınlarının güzelliğinde hemfikir.

Rusya’da bulunan turistler de Rus kadınlarının güzelliğinde hemfikir.

 Portekiz’in Porto şehrinden Gonzalo Furtado “Rus kadınlarının dünyanın en güzel kadınlarından olduğu su götürmez bir gerçek. Moskova’yı senede 2-3 kez ziyaret ediyorum. Rus kadınlarının tarz giyindiğini ve güzel fizikli olduğunu söyleyebilirim” ifadelerini kullandı.

7. ABD’nin New York kentinden Jimmy Luna ise “Rusya’ya 6 yıldır sık sık seyahat ediyorum.

ABD’nin New York kentinden Jimmy Luna ise “Rusya’ya 6 yıldır sık sık seyahat ediyorum.

Rus kadınlarının dünyanın en güzel kadınları olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim. İş gereği çoğunlukla Penza kentine gidiyorum, ABD’nin tamamında gördüğüm güzel kadın sayısı Penza’dakinden az" dedi.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları