Amazon Prime Resmi Olarak Açıldı. Amazon Prime Kaç Lira?
Uzun süredir Türkçe içerikleriyle müşterilerine hizmet veren Amazon Prime Video artık resmi olarak Türkiye'de hizmet vermeye başladı. Hem içerik kalitesi hem de ücretiyle Netflix'ten çok daha cazip görünüyor.

Uzun süredir içeriklerine Türkçe alt yazı ve dublaj seçenekleri ekleyen Amzon Prime Video, nihayet Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Amazon Prime Video hem içerik kalitesi hem de ücreti ile en yakın rakibinden çok daha cazip görünüyor. Amazon Prime nasıl üye olunur konusunda daha önce bir yazı yayınlamıştık. O yazıya bu linkten ulaşabilirsiniz. https://haberazzi.com/haber/amazon-prime-video-uyesi-olunmali-mi

Amazon Prime'ı 30 Gün Dene, Sonra 7,90 TL

30 günlük ücretsiz deneme süresinin ardından Amazon Prime'ın talep ettiği ücret sadece 7,90 TL. Diğer streaming platformlarına baktığımızda da bunun çok makul bir ücret olduğunu söylememiz mümkün. Netflix, BluTV gibi servislerde 20 TL'den aşağı bir üyelik bulmak mümkün değil. O yüzden 7,90 TL gerçekten çok makul bir fiyat. Üstelik Amazon Prime üyesi olunca farklı avantajlardan da yararlanabiliyorsunuz. Amazon Prime'ın tüm hizmetlerinden ve Prime Video hizmetinden yararlanmak için mutlaka Amazon.com.tr'de üyelik oluşturmanız ve kredi kartı tanımlamanız gerekiyor.

Amazon Prime İle Gelenler: Kargo, Prime Video, Prime Gaming

Amazon Prime İle Gelenler:  Kargo, Prime Video, Prime Gaming

Amazon Prime'a üye olduktan sonra sadece Video hizmetinden yararlanamayacaksınız. Çok cüzzi bir fiyata Prime Gaming'ten faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca hızlı ve ücretsiz teslimat ile Prime logolu ürünler de Amazon Prime'ın hizmet kapsamına giriyor. 

Amazon Prime Video'da İçeriğinde Neler Var?

Amazon Prime Video'da İçeriğinde Neler Var?

Amazon Prime Video içeriği diğer platformlarla karşılaştırıldığında kalitesi ile göz dolduruyor. 2004–2009 tarihleri arasında yayınlanan ve gelmiş geçmiş en iyi bilim-kurgu dizisi olarak gösterilen  Battlestar Galactica'yı da içeriğinde barındıran Amazon Prime, Upload, Home Coming, Jack Ryan, American Gods gibi bol ödüllü dizileri de Türk izleyicisiyle buluşturacak. 

Amazon Prime Video Akıllı TV'lerden İzlenebilecek

 Amazon Prime Video'yu akıllı Tv'inizdeki uygulamadan izlemek istiyorsanız, televizyonunuzda Prime Video uygulamasını açmanız ve üye girişi kısmına tıklamanız yeterli oluyor. Size o esnada bir kod gönderilecek. Daha sonra akıllı telefon, tablet veya bilgisayarınızdan  https://primevideo.com/mytv adresine girerek, TV ekranında gördüğünü kodu açılan sayfaya girerek cihazınızı aktif etmeniz gerekiyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları