Çaldığı Telefonu Beğenmeyince Bakın Ne Yaptı


Adana'da yaşanan komik hırsızlık girişimde Gül Şimşek'in telefonunu çalan hırsızlar telefonu beğenmeyince sahibine geri getirdiler. Şimşek'in polise ulaşmasıyla birlikte iki kapkaççı yakalandı.

Geçtiğimiz günlerde Adana’nın Yüreğir ilçesinde meydana gelen hırsızlık olayında pazar alışverişi yapmak için sabah saatlerinde evinden çıkan Gül Şimşek'in telefonu kapkaççılar tarafından çalındı. Motorsiklet ile kaçan hırsızlar birkaç dakika sonra geri dönerek telefonu iade ettiler.

Olay anında neye uğradığını anlayamayan Şimşek geri gelen hırsızlardan birinin “Cep telefonun da çok kötüymüş, bunu geri al” diyerek telefonu tekrardan verdiği belirtildi. Birkaç dakika içerisinde yaşanan bu olay zanlıların yakalanmasına ve gözaltına alınmalarına neden oldu.

Motorsikletteki üç kişiden ikisini yaklaşık 200 kamera üzerinden izleyerek kısa sürede yakalayan Adana polisi, özel bir ekip oluşturdu. Kapkaççılardan O.A (17) ile Serhat Yüksekyayla (20) eş zamanlı düzenlenen operasyonla yakalandılar. Sorgularının ardından cezaevine gönderilen suçlular pişman olduklarını dile getirdiler.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları