Charlize Theron ile Brad Pitt'in İlişkisi Eski Defterleri Açtırdı
Dünya basını Brad Pitt ve Charlize Theron’un sevgili olduklarını yazdı. Yaklaşık bir aydır birlikte oldukları söylenen çiftten henüz bir açıklama gelmedi. Angelina Jolie ve Charlize Theron’un geçmişe dayalı düşmanlıkları da gözler önüne serildi.

RadarOnline’ın haberine göre Jolie ve Theron yıllardır başrol için savaş halindeler ve bu iş çığırından çıkıp adeta kan davasına dönüşmüş. İki ünlü kadının birbirlerine dayanamadıkları da söyleniyor… Haberde yer alan detaylara göre, Turist filmi için Charlize Theron’a teklif gitti. Theron teklifi kabul etmeyince bu kez Angelina Jolie’ye gidildi. Ünlü oyuncu da teklifi kabul edince Turist filminde başrolde yer aldı.

Ardından Doğu Ekspresinde Cinayet filmi için teklif bu kez Angelina Jolie’ye gidiyor. Angelina kabul etmeyince, ikinci seçenek olan Charlize Theron teklifi kabul ediyor. Bunu duyan Angelina ise sırf Theron rolü almasın diye yapım şirketine teklifi düşündüğünü ve kabul ettiğini söylüyor. Böylece daha anlaşma imzalanmadan Charlize kadrodan çıkarılıyor. Charlize Theron’un kadrodan çıktığını öğrenen Angelina ise bu kez vazgeçtiğini belirtiyor ve başrol ünlü oyuncu Michelle Pfeiffer’a gidiyor…

2017’de ise Frankenstein’ın Gelini filmi için teklif yine önce Angelina Jolie’ye gidiyor. Kabul ettiği takdirde 20 milyon dolar alacak olan Angelina, teklifi kabul etmezse, yapımcının Theron’a gideceğini öğreniyor. Bu arada bu film için Charlize Theron oldukça istekliymiş. Sırf Theron başka tekliflere yanıt veremesin diye uzun bir süre Angelina teklifi kabul etmemiş. Hatta olaya şahit olan bir tanık Angelina Jolie’nin sırf Charlize Theron’u gıcık etmek için, teklifi bir kabul edip bir vazgeçtiğini belirtmiş. Bu arada Angelina hala teklifi düşünüyormuş… Tabii Charlize Theron’un Brad Pitt ile birlikte olması gözleri Angelina Jolie’ye çevirdi. Uzun süredir aralarındaki suların durmadığı açıkça görülen iki kadın bakalım bundan sonra nasıl bir savaşa girecek!

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları