Daenerys Targaryen'ı Yine Kızdırdılar
Tam yedi yıldır Game of Thrones’la (GOT) yatıp kalkıyoruz. Dizinin tüm oyuncularını hatta figüran çaycısını ve kapıcısını bile tanıyoruz. Tabi en çokta Ejderhaların anası Daenerys Targaryen’ı yani Emilia Clarke’ı tanıyoruz. İşte bu ejderhaların anası Targaryen, GOT’un fazla sex sahneleri içerdiği yönündeki tartışmalara cevap verdi.

Emilia Clarke ile ilgili pek çok haber yapmış olabiliriz. Yine yapacağız. Çünkü kendisini çok seviyoruz. Çünkü çok güzel gülüyor. Ve gülmek ona çok yakışıyor.

Neyse konumuz başka. Kısmen de olsa.

Emilia Clarke son olarak Harpar’s Bazaar isimli dergiye röportaj verdi. O röportajında GOT ile ilgili yapılan “Seks sahnelerinin fazlalığı” eleştirisine cevap verdi ve izleyip çok sevdiği hatta bittiğinde çok üzüldüğü bir diziyi örnek gösterdi.

Harpar’s Bazaar’a verdiği röportajda Clarke, “İnsanların ‘Game of Thrones başlayınca porno siteleri dibe batıyor’ gibi yorumlarda bulunmasından gerçekten rahatsız olmaya başladım. The Handmaid’s Tale’yi çok seviyordum. Bittiğinde ağlamıştım. Bu dizi de tamamen seks ve çıplakla ilgiliydi. Bu ve bunun gibi gerçek üzerine şekillenmiş birçok dizi var. İnsanlar zevk için birlikte olurlar, bu hayatın bir gerçeği” ifadelerini kullandı.

Bence  Clarke sonuna kadar haklı. Beğenmeyen izlemez. 

Daenerys Targaryen daha önce de bu konu üzerine çok defa konuşmuştu. Haberazzi.com’da bulduğum bir haberi de sizlerle paylaşarak bu haberi de bitireyim.

Game of Thrones'un Ejderha Annesi Daha Çok Çıplaklık İstiyor #FreethePenis

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları