Elon Musk Alev Silahı Satacak

Attığı her adım söyledi her söz olay olan Elon Musk bu sefer çok farklı bir konuyla gündeme geldi.

Günümüzün en büyük problemlerinden trafiğe de el atan Musk, geçtiğimiz yıl kurduğu The Boring Company isimli şirketi ile bu alanda çalışmalar yürütürken, diğer yandan tuhaf bir şekilde şapka satışı gerçekleştiriyordu.

Mars’a yolculuk için çalışan bir CEO’nun şapka satması dışında her şey normal görünürken, Elon Musk’ın 50 bin şapka satılması halinde alev silahı satışına başlanacağına dair söz vermesi ortalığı karıştırmıştı.

Dünyanın en güvenli alev silahı olduğu iddia ediliyor!

Büyük bir kitlenin bir şaka olduğunu düşündüğü bu söz gerçeğe dönüştü. Sosyal medya hesaplarında yaptığı duyuru ile herkesi şaşırtan Musk, The Boring Company Flamethrower isimli alev silahı için ön siparişlerin başladığını duyurdu.

500 dolar fiyat etiketine sahip olan ürün ile birlikte 30 dolar karşılığında yangın söndürücü satın alınabiliyor. Herhangi bir resim yer almadığı için satışa sunulan yangın söndürücünün standart bir ürün olduğu düşünülüyor.

En büyük merak konusu ise bu ürünün nasıl bir ilgi göreceği. Zira, güvenlik önlemleri alınmış ve eğlence amaçlı geliştirilmiş bir ürün olsa da, alev silahi birçok kullanıcıyı tedirgin eden tehlikeli bir ürün.

1 NİSAN ŞAKASI MI?

Elon Muk sözünü tuttu ve bu alev silahını resmi internet sitesi üzerinden satışa çıkardı. Resmi siteden görüldüğü kadarıyla bu silahın fiyatı ise 500 dolar. Reddit'te paylaşılan bilgilere göre ise bu bir, 1 Nisan şakası. Elon Musk'ın elinde gösterdiği silah ise sadece bir prototip. Zira şirketin sayfasında silahın teslim tarihi olarak da Nisan ayı belirtilmiş.

'YAŞAYAN ÖLÜLER ÜZERİNDE ETKİLİ, İŞE YARAMAMASI HALİNDE PARA İADE GARANTİLİ'

Musk, alev makinelerinin ön siparişlerinin verilebileceğini belirttiği Twitter hesabından ise, “Zombi istilası olduğunda, alev makinesi aldığın için mutluluk duyacaksın. Yaşayan ölülerin üzerinde etkili” ifadelerini paylaştı ve alev makinesinin zombi istilasında işe yaramaması halinde alıcılara para iadesi garantisi verdi.

Elon Musk Twitter profilini de güncelledi

Elon Musk Twitter profilini de güncelledi

Twitter profilini de güncelleyen Elon Musk Bio'suna "Zombie Defender" yazdı.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları