Hugh Jackman Neden Wolverine’e Veda Etti?

Wolverine rolüyle özdeşleşen ve yerine başkasını düşünemeyeceğimiz Hugh Jackman'nin neden bu rolü artık oynamak istemediğini açıkladı. İşte o, "Her şeyi tadında bırakmak" ayarındaki açıklaması.

 Hugh Jackman Variety’nin büyük ilgi gören Actors on Actors video serisine konuk oldu. Bu videoda Wolverine’e elveda demenin aklına ne zaman, hangi koşullarda geldiğini açıkladı. Meğer onun bu önemli kararının arkasında Jerry Seinfeld’ın sarf ettiği sözler yer alıyormuş.

Söylediklerine bakılırsa Hugh Jackman ünlü komedyenle birlikte akşam yemeğine çıkıyor. Konu en sevilen komedi dizilerinden birine dönüşen Seinfeld’a geliyor. Jerry Seinfeld da neden bu diziyi bitirmeye karar verdiğini “Çok geç olmadan partiyi terk etmek lazım” sözleriyle açıklıyor. Jackman bu sözlerin kendisi için de geçerli olduğunu fark ediyor. Böylece dokuz filmlik maceranın ardından Logan’ın Wolverine olarak yer alacağı son film olduğunu resmen duyuruyor. Doğrusu Jerry Seinfeld’a bu noktada ne kadar içerlesek az. Buna rağmen Hugh Jackman’ın ayrılık kararı Logan gibi şahane bir filme kavuşmamıza vesile oldu. O yüzden tam anlamıyla kızamıyoruz da. Eğer yaşananları Hugh Jackman’dan dinlemek isterseniz açıklama yaptığı anları hemen aşağıda yer alan videoda bulabilirsiniz. Bu sitede ve bağlantılı sayfalarında yer alan içerikler; tamamen veya kısmen LOG’un yazılı izni olmadıkça kaynak gösterilerek veya alıntı yapılarak dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz ve değiştirilemez. 

Hugh Jackman: Çok geç olmadan partiyi terk etmek lazım


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları