Kanada’nın Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer’dan Yıldız Tilbe’yi yalancı konumuna sokacak açıklama: “Uzaylılar vardır ve bunu gizlemek için çok fazla para harcanıyor.”

Kanadalı Bakan (eski) böyle desin dursun. Eğer dediklerinde bu kadar samimiyse neden bunları eski bir bakan olmadan söylemedi ki?

Eski Bakan Paul Hellyer’ın açıklamalarına geçmeden önce Yıldız Tilbe’nin uzaylılarla ilgili attığı Tweetlere bakalım:

Eski Bakan Paul Hellyer’ın açıklamalarına geçmeden önce Yıldız Tilbe’nin uzaylılarla ilgili attığı Tweetlere bakalım:

Kanadalı Eski Bakan Paul Hellyer Ne Dedi?

Kanada'nın Eski Savunma Bakanı Paul Hellyer dünya medyasını oldukça ilgilendiren bir açıklamayla gündeme geldi. İtiraf gibi görünen bu açıklamasında, " 4 tür uzaylı Dünya'ya geldi ama biz onları vurduk" dedi.

Kanadalı eski bakanın 1963-67 yılları arasında Kanada'da Savunma Bakanı olarak görev yaptığını belirterek devam edelim.  Hellyer uzaylılarla 1960’lu yıllarda iletişime geçildiğini belirterek, "Yıllar önce başka gezegenlerden ziyaretçiler geldi ve Dünya'nın gidişatı konusunda bizi uyardı. Bize yardım teklif ettiler. Biz de buna rağmen onları tehdit olarak gördük ve onları vurduk" diye konuştu.

Hellyer  bu olayların yaşandığı yılların Soğuk Savaş yılları olduğunu vurgulayarak şunları ekledi: "1961’de Soğuk Savaş zamanında 50 UFO Rusya’dan Avrupa’ya doğru inmeye başladı. Kumandanımız çok endişelenmişti ve panik butonuna basarak orduyu harekete geçirdi. Sonra açılan soruşturma 3 yıl sürdü ve dört farklı tür uzaylının gezegenimizi ziyaret ettiği ortaya çıktı. Uzaylılar farklı yıldız sistemlerinden geliyorlar. Andromeda’dan ve Satürn’ün Ay’ından geliyorlar."

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları