Kredi Kartı İle Bitcoin Nasıl Satın Alınır?
Günümüzün en moda hatta modadan da öte en polüler yatırımı kuşkusuz Bitcoin. Bitcoin’e yatırım yapmış ve bu yatırımı batmış dünyada bir örnek bile gösteremezsiniz.

Zira Bitcoin sürekli yükseliyor ve yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Durum böyle olunca da ülkemin insanları evi – arabayı satıp Bitcoin’e yatırım yapıyor. Komşusunun Bitcoin’e yatırım yaptığını gören ülkem insanı da, “Ben de Bitcoin almalıyım ama ne yapacağımı bilmiyorum” deyip İnternette fellik felik geziniyor. Bitcoin’e yatırım yapanlar kuşkusuz sağlam bir kredi kartına sahip olan insanlar. Tabi banka havalesi kullanarak Bitcoin satın alanlar da var. Ama ben sizlere Kredi Kartı İle Bitcoin Nasıl Alınır’dan bahsedeceğim.

Bitcoin Almanın İlk Şartı Bitcoin Cüzdanı

Eğer Bitcoin’e yatırım yapacaksanız mutlaka ücretli veya ücretsiz bir Bitcoin cüzdana sahip olmanız gerekiyor. Bu cüzdanlar kendi aralarında değişiklik gösterse de mantıkları aynı. Size tanımlı bir Bitcoin adresi tanımlamak ve para alışverişlerinizi bu adresle yapmak. 

Blockchain - Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash Cüzdanı Nasıl Açılır?

Konuyla alakalı kısa bir süre önce hazırlamış olduğum, “Blockchain - Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash Cüzdanı Nasıl Açılır?” videoyu izleyebilirsiniz. (Üstteki video)
Eğer bir cüzdanınız varsa veya videoyu izleyip kendinize bir cüzdan açtıysanız o zaman şimdi de aşağıdaki videoyu adım adım takip ederek kredi kartınızla Bitcoin satın alabilirsiniz.

bitcoin.com ve simplex.com İşbirliği

Site adından mıdır yoksa başka bir şeyden midir bilemem ama bana en çok güven veren site bu. Aslında bitcoin.com direkt kendi sisteminden Bitcoin satışı yapmıyor. Anlaştığı başka bir kuruma (Simplex.com) link vererek bu satın alım işini gerçekleştiriyor. simplex.com’a direkt girerek bitcoin satın alamayacağınızı da bilmelisiniz. Çünkü simplex.com sadece şirketlerle çalışıyor. 

Kredi Kartı İle Bitcoin Nasıl Alınır? (Simplex.com'dan Bitcoin Alımı)

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları