La Casa De Papel'den Sonra Elite Geliyor

La Casa De Papel tüm dünyayı kasıp kavururken 3.sezonunun da geleceği haberleri hayranlarını çok memnun etti. Netflix'in ilk İspanyol dizisi olan La Casa De Papel'in ilk olma durumu sona eriyor ve Netflix 2. İspanyol dizisi Elite için gün sayıyor. Elite isimli dizide La Casa De Papel'den tanıdık yüzler var.

La Casa De Kolej

Carlos Montero (El comisario, The Time in Between ve Physical or Chemical'ın yaratıcısı) ve Darío Madrona (Génesis, La chica de ayer ve müthiş başarılı dizi The Protected'ın yaratıcılarından) gibi önde gelen iki İspanyol televizyon senaristinin imzasını taşıyan Élite'in baş yapımcılığını Zeta Audiovisual (Ahora o Nunca, Three Steps Above Heaven (Aşka Yükseliş), I Want You (Sensiz Olmaz)) üstleniyor. 8 bölümden oluşacak birinci sezonun tamamı 4K çekilecek.

Elitlerin çocuklarını gönderdiği Las Encinas, İspanya'nın en iyi ve en seçkin okuludur. Okullarının bir depremde yıkılmasının ve yerel meclisin öğrencileri bölgedeki diğer okullara dağıtmasının ardından işçi sınıfından üç çocuk da kısa süre önce Las Encinas'a kabul edilmiştir. Her şeye sahip olanlar ile kaybedecek hiçbir şeyi olmayanlar arasındaki çatışmanın yol açtığı kusursuz fırtına, cinayetle sonuçlanır. Peki işlenen suçun arkasında kim vardır?

Netflix'in Uluslararası Orijinal Diziler Başkan Yardımcısı Erik Barmack şöyle söyledi: "Dünya çapında izleyicilerin ilgisini çekecek, genç ve alışılmışın dışında bir gerilimde böylesine yetenekli yapımcı ve yazarlarla çalışmaktan heyecan duyuyoruz."

Élite'te arkadaşlıklar hiç olmadığı kadar karmaşık, seks yasak, romantizm ise imkânsıza yakın olacak. Three Steps Above Heaven (Aşka Yükseliş) ve I Want You (Sensiz Olmaz) gibi İspanya'nın gişe rekortmeni, en başarılı iki gençlik filminin arkasındaki baş yapımcı Francisco Ramos "Gençler için diziler yapmak çok heyecan verici; bunlar, hayatta her şeyi en çok kafaya taktığımız yaşlar. Her şeyin hem çok iyi hem de çok kötü gidebileceği, seçkin bir dünyaya uyum sağlama arzusu ve ihtiyacını konu alan bir dizide çalışmaktan çok mutluyuz" diyor.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları