Netflix'in House of Cards Kararı Hem Sevindirdi Hem Üzdü
Bir insan düşmeye görsün, gelen vuruyor giden vuruyor. Kevin Spacey’nin başına gelenler yetmezmiş gibi hem House of Cards’dan kovulmuştu hem de dizi çalışanları kendisi hakkında CNN'de çok ağır laflar etmişlerdi.

Tam bu olaylar yaşanırken Netflix'in House of Cards’ı iptal ettiği hatta Doug Stamper karakteri etrafında bir ‘spin-off’la dizinin devam edeceği dedikodular çıkmıştı.

Anlaşılan Netflix bu dedikodulardan sıkılmış olacak ki, House of Cards ile ilgili kararını netleştirdi. HOC devam edecek ama Kevin Spacey olmayacak!

Doug Stamper ‘spin-off’ beklentisi boşa çıktı

Doug Stamper  ‘spin-off’ beklentisi boşa çıktı

Doug Stamper karakteri etrafında gelişen bir spin-off olmayacağına göre diziyi göğüsleyecek tek bir karakter kalıyor. O da, gönlümüzün kraliçesi Claire Underwood’dan başkası olamazdı. House of Cards’da ABD başkanının eşini oynayan Robin Wright artık dizinin başrolünü de kapmış durumda. 

HOC'un yeni başrolünde Robin Wright var

HOC'un yeni başrolünde  Robin Wright var

House of Cards’ın son yayınlanan 5.sezonu gibi diğer 4 sezonda 13 bölüm olarak yayınlanmıştı. Ama final sezonu olan 6.sezon maalesef 13 bölüm değil 8 bölüm olacak. Ocak 2018’de başlanacak final sezon çekimlerinin ne zaman biteceği ve dizinin 6.sezon yayın tarihinin ne zaman olacağı şimdilik bilinmiyor. Bilinen tek gerçek 6.sezonun Kevin Spacey’siz olacağı. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları