Son dönmede futbolda aradığını bulamayan ve takımında da istenmeyen adam ilan edilen Selçuk İnan dikkatleri başka yöne çekmek adına (ki çekmiş gibi de görünüyor) sonu hüsranla bitecek bir adım attı.

Galatasaray’ın son dönemde istenmeyen adamı ilan edilen ve beklenen performansı da bir türlü gösteremeyen Selçuk İnan oynadığı sahanın dışına çıktı. Dışına çıktı diyoruz çünkü Selçuk İnan’ın ismi Samsung’a açtığı davayla gündeme geliyor artık.

Selçuk İnan, “S8” ifadesinin kendisine ait olduğunu iddia ederek “Samsung’a dava açtı. Açtığı dava da Samsung’un yeni telefonuna verdiği “S8” model adının kendisinin malı olduğunu iddia etti.

Selçuk İnan daha da ileri giderek avukatı üzerinden, “"Ürünlerin imhasını istiyoruz" dedi.

31 Adet Samsung S8 Fiyatı

Selçuk İnan buna gerekçe olarak kendisinin S8 adını sosyal medyada kullandığını gösterdi. Samsung’a ihtarname göndermiş olmasına rağmen Samsung bu ihtarnameye cevap bile vermedi. Bunun üzerine de İnan,  Samsung'a 110.000 TL’lik dava açtı. Bu da güncel fiyatlarla 31 adet Samsung S8’in fiyatına denk.

Selçuk İnan’ın avukatı açtıkları davanın gerekçesini de şu cümlelerle duyurdu:

 “Davalı müvekkilim adına tescilli markasını ayırt edilemeyecek kadar bir benzerini kullanmaktan çekinmemiştir. Müvekkilimin tescilden doğan hakları açıkça ihlal edilmektedir. Öncelikli olarak ihtiyati tedbir kararı verilmek suretiyle davalının 'S8' ibaresini taşıyan ürünleri üzerindeki her türlü ticari kullanımın durdurulmasını istiyoruz. Ayrıca dava sonuçlanıncaya kadar ürünlerin üzerindeki markaların silinmesini ya da bu ürünlerin imhasına karar verilmesini istiyoruz. Fazlaya dair haklarımız saklı kalmak kaydıyla şimdilik 10.000 lirası maddi, 100.000 lirası manevi olmak üzere 110.000 lira tazminatın davalıdan tahsilini istiyoruz.”

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları