Selin Ünver Tüm Türkiye'yi Ağlattı
Selçuk Yöntem'in sunduğu ''Kim Milyoner Olmak İster'' yarışması dün hüzünlü bir olaya sahne oldu.

Atv'de yayınlanan ve sunuculuğunu Selçuk Yöntem'in yaptığı ''Kim Milyoner Olmak İster'' isimli bilgi yarışmasında tüm izleyenlerin yüreğini burkan talihsiz bir olay yaşandı.

Dün gece yayınlanan bölümde yarışmacı koltuğunda henüz 25 yaşında olan anasınıfı öğretmeni Selin Ünver vardı. Büyük bir enerji ve tebessüm ile stüdyoya gelen Ünver'i tanımak için Selçuk Yöntem sorular sormaya başladı.

Akdeniz Üniversitesi mezunu olan ve Antalya'da bir köy okulunda öğretmenlik yaptığını belirten Ünver, hayali olan anasınıfını açmak için yarışmaya katıldığını söyledi. Yarışmaya teyzesi ve kuzeni ile gelen Ünver'e, Selçuk Yöntem ailesini sorunca tüm Türkiye'nin yüreğini burkan o hayat hikayesi ortaya çıktı. Genç öğretmen annesinin vefat ettiğini, babasının ise hapiste olduğu için çalışmadığını söyledi. Sunucu Yöntem'in genç kızın babasının neden hapiste olduğunu sorması ile birlikte herkesi şoke eden bir cevap alan Yöntem de hata yaptığının farkına vardı ve bir anda stüdyoda soğuk rüzgarlar esti.

Yüreklerin burkulduğu o anlar!

Annesinin babası tarafından öldürüldüğünü anlattığı anlarda bile bir an olsun dik duruşunu kaybetmeyen Ünver, eğitim hayatını tamamlamak için çalıştığını ve burslar aldığını belirtti. 

Ünver'in annesinin ölümü ile sonuçlanan acı olayın ise 2007 yılında Denizli'de yaşandığı öğrenildi. Yarışmada 125.000 TL'lik soruya yükselen Ünver'in yarışmayı nasıl tamamlayacağı ise bir sonraki bölümde belli olacak.

Genç öğretmen sosyal medyada da gündeme oturdu

Genç öğretmen sosyal medyada da gündeme oturdu

Haberazzi.com olarak genç yarışmacıya başarılar dileriz.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları

Disqus Yorumları