Sense8’in Final Tarihi Kesinleşti

Netflix'in olaylı dizisi Sense8'in final yapacak mı yapmayacak mı, yapacaksa ne zaman yapacak gibi sorular nihayet cevap buldu.

Netflix’in en sevilen dizilerinden biri olan ancak ikinci sezonuyla birlikte yayın hayatına son verilen “Sense8”in geri dönüş tarihi belli oldu. Geniş hayran kitlesinin baskıları sonucu, iki saatlik özel bir finalle ekranlara veda edecek olan dizi, 8 Haziran’da son kez sevenleriyle buluşacak.

Kadrosunda Toby Onwumere, Tina Desai, Miguel Angel Silvestre, Jamie ClaytonTuppence MiddletonDoona Bae, Brian J. Smith ve Max Riemelt gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu dizisi, “Matrix”in yönetmenleri olan Wachowski Kardeşler ve J. Michael Straczynski’nin imzasını taşıyor. Dünyanın sekiz farklı yerinde yaşayan ve gizemli bir şekilde birbirleriyle bağlantıları olan sekiz ayrı kişiyi merkezine alan dizi, Londra, Seul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago’yu mesken tutuyor.

İki sezon Netflix’te yayınlandıktan sonra geçtiğimiz sene final yapan “Sense8”in iptal haberi geldiğinden beri, dizinin hayranları kampanyalar başlatarak dizinin geri dönmesini istediklerini söylüyor. Bu çabalar nispeten sonuçsuz kalsa da, daha sonra duyurulan iki saatlik özel final bölümü, dizinin sevenlerini bir nebze olsun mutlu etti.


Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları