Variety'e konuşan yapımcılar, filmin yönetmen koltuğunda Dövüş Kulübü'nün usta yönetmeni David Fincher'ın oturacağını doğruladı.

Max Brooks'un romanından uyarlanan hikayenin devam halkası için nasıl bir yol izleneceği belirsiz. Başrolünü bir kez daha Gerry Lane'i canlandıracak olan yakışıklı oyuncu Brad Pitt'in üstleneceği filmin senaryosunda ise Dennis Kelly'nin imzası var.

Dünya Savaşı Z filminin devam halkasından detaylar gelmeye başladı. 2013 yılında vizyona giren ve başrolünde ünlü aktör Brad Pitt'in yer aldığı film, dünya genelinde 540 milyon doların üzerinde gişe geliri elde etmişti. Bu başarının ardından devam halkası World War Z 2 için de beklenti büyük. Filmin yapımcıları Dede Gardner ve Jeremy Kleiner merakla beklenen devam halkasına dair açıklamalarda bulundu. 

Variety'e konuşan yapımcılar, filmin yönetmen koltuğunda Dövüş Kulübü'nün usta yönetmeni David Fincher'ın oturacağını doğruladı. 2 Oscar adayı yönetmenin son beyaz perde işleri arasında Kayıp Kız, Ejderha Dövmeli Kız, Zodiac ve Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi bulunuyor. Ünlü yönetmen fenomen dizi Mindhunter'ın da yönetmen koltuğunda yer alıyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları