Yabancı Dizilerde İlk Göz Ağrılarımızdan Olan Buffy The Vampire Slayer Geri Dönüyor

Buffy The Vampire Slayer 1996 – 2003 yılları arasında 145 bölüm 7 sezonla ekranlarda yer aldı.

 Joss Whedon’ın yarattığı diziden daha sonra Angel karakterinin kendi dizisine kavuştuğuna şahit olduk. Şimdi ise Buffy yine Joss Whedon liderliğinde ekranlara geri dönüyor.

Dizi ile ilgili şu an kadar verilen bilgiler oldukça kısıtlı. Bir devam değil reboot projesi ve arkasında 20th Century Fox var. Başrolde siyahi bir Buffy göreceğiz. Açıkçası yıllardır süregelen beyaz hakimiyetinin kırılması açısından dizi ve filmlerde etnik, ırksal, cinsel tercih çeşitliliğine dikkat edilmesi iyi bir gelişme. Fakat cast dikkatli seçilmediğinde durum felaket olabiliyor. İnşallah yeni Buffy’de böyle bir sorun yaşamayız.

Hangi kanalla anlaşıldığına dair herhangi bir bilgi olmasa da büyük ihtimalle bir streaming servisinde yayınlanacak. Senaryo ekibinde daha önce Charmed, Alias, Brothers & Sisters ve Fringe gibi dizilerde de senaristlik ve yürütücü yapımcılık yapmış olan  Monica Owusu-Breen var.

Eski bir dostun yeni versiyonunu izleyecek olmak heyecan verse de projenin kötü olup anılarımızdaki Buffy’yi mahvetme ihtimali de korkutmuyor değil.

http://www.isinasli.tv

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları