İnternet her geçen gün çocuklar için tehlikeli bir mecra olmaya başladı. Çocuklarımızı bu sapıklardan ne kadar korumaya çalışsak da bir yenisi mutlaka başka bir çocuğu taciz ederken yakalanıyor.

Bu sefer tüm Türkiye'yi şoka uğratan tacizci kendisini 25 yaşında tanıtan ama yolladığı fotoğrafta 50'li yaşlarda olduğu tahmin edilen Recep Eken isimli bir sapık. 

Bir sosyal paylaşım sitesinden ağına düşürmeyi planladığı kız çocuğu daha 12 yaşında. Kız çocuğu 12 yaşında olduğunu söylemesine rağmen Recep Eken kız çocuğunu taciz etmeyi sürdürüyor.

Sevgi ismindeki bu çocuk 12 yaşında olduğunu söylemesine rağmen Recep Eken isimli tacizci, "Ben seni çok beğendim, galiba sana aşık oldum" diyerek tacizini sürdürüyor.  Kendisinin Erzurumlu olduğunu ve İstanbul - Pendik'te yaşadığını ifade eden tacizci, "Peki sen bana karşı ne düşünüyon?" diyerek 12 yaşındaki çocuğu tacize devam ediyor.

12 yaşındaki çocuğu 3 aydır takip ettiği anlaşılan tacizcinin ilerleyen konuşmalar sırasında, İstanbul'a gelip gelemeyeceğini soruyor. 12 yaşındaki mağdur da İstanbul'da halası olduğunu söyleyince, "Eyüpteki halanla irtibata geç deki hala ben seni çok özledim babanda seni gönderir" diye yalan söylemesini istiyor tacizci.

"Bir erkekte en neresini dikkat edersin" şeklinde akılları donduran bir soruyu 12 yaşındaki bir çocuğa sormakta bir sakınca görmeyen sapık, çocuğun, "Ama benden büyüksün olur mu ki aşık olmak için" cevabına da aynı pişkinlikle, "sevgi yaşın ne önemi var iki kişi bir birin sevdikten sonra ne varki bunda" karşılık veriyor.

12 yaşındaki çocuğa ısrarını sürdüren tacizci, "ne var gel evet de" diyerek ısrarını sürdürüyor. Çocuğun "Evet desem ne olacak ki peki" sorusuna da "elini kalbine koy karar ver.  beni tanıdıkça seveceksin, bir bakmışsınki aşık olmuşsun" karşılığını veriyor tacizci.

12 yaşındaki çocuğa ısrarlı tacizini sürdüren Recep Eken, "bugünden beri görüşüyoruz senin içinde bir kıpırtı oldumu" sorusunu soruyor. 12 yaşındaki çocuktan, "Sanırım evet" cevabını alan tacizci, "seninde içinde heyecan varmı ben çok heyecanlandım" diye karşılık veriyor.

12 yaşındaki çocuk annesinin telefonla çok oynamasından dolayı kızdığını söylemesi üzerine tacizci bu seferde 25 yaşındayım deyip aslında 50'li yaşlarda olduğu görülen fotoğrafını ve cep telefonu yolluyor. 

Haberazzi.com olarak Recep Eken'in 12 yaşındaki kız çocuğuna verdiği 0 539 836 89 45 telefon numarasını sorgulattığımızda RECEP adına kayıtlı olduğunu tespit ettik.

Haberle ilgili tüm gelişmeler Haberazzi.com'da olacak. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları