Arad Nir'in Kedicikler Kulübü Yorumu: "Kadınları Kullanan Garip Bir Tarikat"
Kendisine ait A9 Televizyonunda topladığı birbirinden güzel kızlarla danslı şarkılı program yapan Adnan Oktar'a bu sefer de her zaman övgüler dizdiği İsrail'den tepki geldi.

Kısa bir süre önce tarikatına ait kızları ve erkekleri İsrail'e gönderip başta Netanyahu olmak üzere önemli İsrailli yetkililerle görüştüren Adnan Oktar'a Likut Partisi'nden yasak geldi.

Bir Likud Partisi Milletvekili, Başbakanlık Ofisi'nin Basın Danışmanı Yosi Kohen'in Adnan Oktar tarikatı mensuplarının ziyaretini yasaklayan bir mektubunu yayınladı.

Yossi Kohen bu mektubu 6 ay önce yazmış.

Yossi Kohen bu mektubu 6 ay önce yazmış. Görsel: OdaTv.com

Kohen bugün Mossad'ın başında. Başbakanlık ofisi ise Adnan Oktar'ın sağ kolu Dr. Babuna ve Cihat Gündoğdu ile çekilen resmi savunmak zorunda kaldı ve 'tesadüfi bir karşılaşmada çekilmiş bir resimdir' açıklaması yapıldı.

Channel 2 editörlerinden Arad Nir de Adnan Oktar'ın tarikatını "Kadınları kullanan garip bir tarikat" olarak adlandırıken antisemit ve Yahudi soykırımı inkarcısı olarak suçladı.

Adnan Oktar'ın ekibi İsrail ziyareti dönüşünde ziyaret izlenimlerini canlı yayında aktarmışlardı. Adnan Aktar'ın bu ziyaretten oldukça memnun kaldığı videodan görülüyor.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook YorumlarıDisqus Yorumları