Dikkat! Testi bitirene kadar karnın acıkabilir.

Hangi "Avengers" Karakteri Olduğunu Biliyoruz!

 1. Sonucun: Black Widow

  Her zaman tetiktesin.Gizli işler peşinde olan, kötü adamları alaşağı etmenin yolunu çok iyi biliyorsun. Tüm bu yoğunluk arasında bir "Dürüm" yemek için her zaman vaktin vardır.

 2. Sonucun: Captain America

  Uzun bir uykunun ardından uyandın ve karnın aç olmalı. Artık bu çağda her köşebaşında karşılaşacağın seyyar büfelerden bir şeyler atıştırmak tam senlik bir durum. 

 3. Sonucun: Hawkeye

  Binalardan binalara atlamak seni yormuş ve iştahını açmış olmalı. Paranın satın alabileceği bir "Dürüm" senin tüm yorgunluğunu giderebilir. Arkana yaslan ve yemeğin zevkini çıkar.

 4. Sonucun: Hulk

  Sinirli yapın seni daha çok acıktırabiliyor. Bundan dolayı herkesten fazla "Dürüm" yeme hakkın var. Aslında bu senin için bir şans. Durma ye! Keyfini çıkar.

 5. Sonucun: Iron Man

  Playboy, zenhin ve hayırsever bir iş adamı olman basit zevklerin olmayacağı anlamına gelmiyor. Havyar yanında sıradan bir "Dürüm" de seni mutlu edebilir. 

 6. Sonucun: Thor

  İki dünya arasında git - gel yaparken çok acıktığın kesin. Asgard'ın mutfağının bizim dünya kadar iyi olmadığını sen de çok iyi biliyorsun. Dünya mutfağının tadını çıkarmaya bak.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları