"Moda geçici olsa da stil her zaman kalır ve aynıdır"

Hangi Tarih Dönemi Sizin Stilinize Daha Uygun?

 1. Sonucun: Stilim 1190'lı Yıllar

  Tarzınız oldukça basit olsa da, nazik kişiliğinizle ne giyseniz üzerinize yakıştırıyorsunuz. asil duruşunuz kimsenin gözünden kaçmıyor. 

 2. Sonucun: Stilim 128O'lİ Yıllar

  Kendini sade ve gösterişsiz tutmaya çalışsan da yine de ihtişamınla göz kamaştırıyorsun. Bol kıyafetleri tercih ediyorsun ve renk uyumu senin için vazgeçilmez. Bazen insanları kıyafetleriyle dedeğerlendirebiliyorsun.

 3. Sonucun: Stilim 1370'li Yıllar

  Kralın taç giymetörenine katılsaydınız oradakiler içinde en şık sen olurdun. Yaşadığın döneminmoda ikonusun. Yaratıcı kişiliğinle önce sen giyersin sonra taklitlerinçoğalır. Bu şekilde devam et. 

 4. Sonucun: Stilim 1460'li Yıllar

  Renkli vekişilik sahibi bir stilin var. Da Vinci seni görseydi senin tablolarınıyapardı. Işığın ve stilinle herkes sana aşık oluyor.  Katıldığın davetlerde hiç yalnız kalmıyorsun.İnsanlar etrafında toplanıyor ve bundan rahatız olduğun söylenemez. 

 5. Sonucun: Stilim 1550'li Yıllar

  Sınırları zorlayanbir giyim stilin var. Kıyafetlerinle dikkat çekmeyi çok seviyorsun. Yakışan kıyafetten çok dikkat çeken ve ardından konuşturan kıyafetler seçimin oluyor.  Gelen eleştirilere kulak tıkıyorsun. Eminduruşun takdir toplamıyor da değil. 

 6. Sonucun: Stilim 1640'lı Yıllar

  Oldukçaçekinden ve muhafazakâr bir giyim tarzın var. Her şeyin üzerinde bir konfor anlayışın var.  Dekolte kıyafetler sevmiyorsun ve renk uyumu senin için nefes almak gibi. Sadelik Kraliçesi göbek adın olabilirdi. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları