Yabancı dizilerle yatıp kalkar olduk. Peki sen bu dizilerdeki hangi karaktersin?

Televizyon Dizilerindeki Hangi Karaktersin?

 1. Sonucun: Blair Waldorf

  Parlak, kusursuz ve klasik seven birisin. Adımlarını planlayarak atıyorsun ve amacına ulaşmak için de en yakın arkadaşını bile harcayabilirsin. Ve bunları yaparken de çok zevk alıyorsun.

 2. Sonucun: Brooke Davis

  Küstah ve vahşisiniz. Buna rağmen çok popüler birisiniz. Partilerin aranan kızısınız. Sizsiz bir parti düşünülemez bile. Ama kötülük ruhunuza işlemiş durumda.

 3. Sonucun: Naomi Clark

  Çok yönlü yeteneklere sahipsin. Kalabalık bir ortamda ilk dikkati sen çekiyorsun. Arkadaşlarına bağlı, sevmediklerini harcamak nefes alıp vermek kadar kolay senin için.

 4. Sonucun: Alison Dilaurentis

  Zeka ve sırların en büyük silahın. Sinsi ve çıkarcı olduğun söylenebilir. Düşmanlarını iyi tanıyorsun ve onları harcamak senin için çok kolay. Arkadaş grubunu istediğin gibi yönlendiriyor ve onlara kötülük aşılıyorsun.

 5. Sonucun: Santana Lopez

  Gerçekten korkulacak birisin. Enerjik ve yaratıcı birisin. Karizmatik biri olduğun için de grubun liderisin. Kendini herkesin üzerinde görüyorsun. Ve kapalı kapılar ardınla plan yapmak en büyük zevkin.

 6. Sonucun: Kate Sanders

  Artık eskisi gibi bir kraliçe değilsin. Seni eskisi gibi kimse takmıyor. Saltanatın sarsılıyor ve bunu düzeltmek için de yapacağın bir şey kalmadı. Artık kimse senin yanında değil.

 7. Sonucun: Serena van der Woodsen

  Sen gerçek bir kraliçesin. Arkadaşların için yaptıkların ortada. Ama bazen yanlış anlaşılıyorsun. Ama buna rağmen iyilik yapmaktan vazgeçmiyorsun. Hayatındaki en büyük kazığı en yakın arkadaşından yedin. 

 8. Sonucun: Paige Michalchuk

  Keskin bir dilin ve zakan var. Çok hırslısın. Bunun yanında yumuşak ve insancıl yanını göstermekten de çekinmiyorsun. İnsanları tüm kusurlarıyla kucaklamak en büyük özelliğin. 

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları